BLOG

SESİN HOTEL HİZMETİ

Event detail

SESİN HOTEL HİZMETİ

SESİN HOTEL HİZMETİ


  SESİN HOTEL HİZMETİ

 

Sesin otelcilik olarak akla gelen tek bir şey var kaliteli hizmetin adı gelmektedir. Sesin otelcilik sektöründe bizlerde bu kaliteli hizmetini kendi evinizdeymiş gibi rahat konforlu bir yasam şeklini size sundukve tecrübeli personellerimizle size hizmet vermeye devam etmekteyiz. Odalarımızda TV, klima,24 saat sıcak su, odalarımızda mini buzdolabı bulunmaktadır. Konforlu rahat yataş yataklarımızla size bir masaj gibi hizmet vermekteyiz,

 

            Rahatlığınız Sesin Otel olarak çok önem taşımaktadır. Sabah kahvaltı çeşitlerimizle otelimizde rahat doğa manzaralı bir rahat ferah bir ortamda kahvaltı yapabilirsiniz. Lobilerimizde oturup keyifli bir çayın tadını çıkarıp maçınızı izleyebilirsiniz.Sesin otellimizde wifi internet bağlantımızdan faydalanabilirsiniz. Sauna ve hamamız ’da iyi bir kesecilerimizde kese yaptırabilirsiniz.Vücudunuzu rahatlatmak için ise masaj salonumuzda masaj yaptırarak vücudunuzu dinlendirebilirsiniz, siz değerli müşterilerimize Sesin Otelimizde tüm imkânlarımızla memnun edebilmenin yollarını sizlere her daim sunmaya çalışıyoruz.

 

 Siz değerlimüşterilerimizdenönerileride olursa bizimle de paslaşabilirler tabiki daha yenilikler yapmamız gerektiğinde sizlerin fikriyle ve düşünceleriyle de atılımlarımızı geliştirebiliriz.Sesin otelimizin otoparkı ve çocuk parkımız mevcuttur. Sesin Otelimiz çay bahçesi mevcuttur. Bu konforu siz değerli müşterilerimize Sesin Hotel olarak ayağınıza getirdik Sesin Otel olarak da her daim hizmetlerimizi başarısınıSesin Otelmüşterilimizesunmaktayız.

 

Sağlıklı ve hijyenik ve refah bir otelde konaklamak isterseniz sesin oteli tercih etmenizi isteriz. Bilgi almak istediğiniz zaman web sitemizde irtibat telefon numaralarımız mevcuttur. Bizlere ulaşabilir ve rezerve yaptırabilirsiniz.Sesin otelimizde parti ve doğum günü vs. gibi düzenlemelerde yapılmaktadır.Restoranbölümümüzde, gelin bu kaliteli konforu otelimizde konaklayarak görmenizi isteriz.

 

Sesin Otel olarakbu hizmetimizi tüm illerden ve Avrupa’dan gelen müşterilerimize ‘de sunmaktayız ve bizi tercih edip gelen Sesin Otel müşterilerine sonsuz şükranlarımızı diler.  Sesin Oteli tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizisunarız. Sesin Otel bir telefon kadar yakın size telefon numaralarımızı arayıp bize ulaşabilirsiniz. Otellimizde memnun kalan müşterilerimiz her daim bizi tercih edip konaklamalarını bizim Sesin Otelimizde yaptıklarından dolayı teşekkür ederiz Sesin Otelcilik grubu